RC-HU RC3 Marrakesh

 

Szombaton a hírhedt marokkói versenypályára Marrakesch -be látogat a WTCC Realistic Bajnokságunk. A pályáét talán senkinek nem kell bemutatni, hiszen ,ha itt nem is mindenki, de a élőben a TV - ben biztos a nagytöbbség látott már versenyt itt. A pálya a betonfalakkal körbevett és sikánokkal tarkított aszfaltcsíkja embert próbáló feladat elé teszi a versenyzőket. Először is , hogy egyben befejezzék a versenyt és utána jöhet az idővel és a versenyzőtársakkal való harc is. Ezen a pályán mindenképpen előtérbe fog kerülni a NO ESC szabályunk is, miszerint nem lehet büntetlenül összetörni az autókat, hiszen az időmérő végét is jelenti egyben az illetőnek aki nem saját lábán kerül vissza a boxba. Sok sikert mindenkinek és jó versenyzést!

Info: https://forum.racingclub-hungary.com/viewtopic.php?f=125&t=481&p=3590#p3590